Inspirace pro inkluzi na pražských školách

od Slovo 21

Výzva pro pedagogy pražských škol!

V rámci projektu nabízíme přípravu pedagogů v moderních inkluzivních vzdělávacích metodách, která proběhne na Malé letné škole v termínu 21. - 25.8.2017.

Školení pedagogů ze základních a středních škol bude probíhat v překrásném lázeňském a konferečním resortu uprostřed Ladova kraje a Voděradských Bučin. Legner hotel Zvánovice se nachází pouhých 30km jihovýchodně od Prahy. Odvoz, ubytování, plná penze, občerstvení a školení zkušenými lektory - vše je hrazeno z projektu, který je spolufinancován Evropskou unií z operačního programu Praha - pól růstu ČR. 

Hlavní myšlenkou pětidenního školení je, aby se sešlo 40 pedagogů a pod vedením expertní skupiny společně pracovali na různých aspektech inkluzivního vzdělávání. Cílem tohoto projektu je vytvořit proinkluzivní prostředí na pražských školách pomocí zvýšování kvality vzdělávání.   

Využijte lákavé nabídky a přihlaste se na Malou letní školu inkluze! Posledních pár volných míst. Přihlášku naleznete v souborech ke stažení, můžete jí zaslat emailem na slovo21@centrum.cz nebo postou na adresu: Slovo 21, Štěpánská 1, 120 00 Praha 2.

Více informací o projektu naleznete zde.

Přidat do kolekce

Soubory ke stažení

Přihláška_do_projektu.docx

34,4KB | Pátek, 16 červen 2017 | Detaily
Pohled byl zobrazen 77x od 16 červen 2017 do 24 červen 2017