Helpfolio

Fóra > Chci se zeptat...

Jak umístit video do svého pohledu?

Příspěvky: 83
17 září 2009, 8:50

Při úpravě pohledu vidím možnost umístit si video do pohledu. Jenže jak na to, když velikost videa je třeba 150 MB a já mám kvótu 50 MB? To bych asi měla to video nahrát jinam, ale kam?

 

Příspěvky: 202
17 září 2009, 10:29
co tvá trubka?? youtube?? (hele, jdou vložit )
Příspěvky: 83
18 září 2009, 7:37
Není má trubka příliš veřejná?
Příspěvky: 23
18 září 2009, 8:04

Youtube je skvělá možnost, jak obejít kvótu 50 MB, dokonce je to ideální, protože video pak máte již jednou nahrané a můžete ho propojit s jakoukoliv jinou internetovou stránkou. A Youtube má limit na velikost videa 2GB!!

Nahrávání 150 MB ale může trvat poměrně dlooouuhoooo...ooo... ještě pořád se to nahrává??? 

Zkuste video zmenšit. Máte-li Windows, máte i program Movie maker (většinou se nachází v nabídce Všechny programy - Příslušenství, ale určitě je součástí Windows a někde tam bude... třeba s ním i pracujete). Budu-li předpokládat, že ho zatím neznáte, potom postupujte následovně:

Otevřete Movie maker, v levém sloupci  v sekci Digitalizovat video zvolte "importovat video" a vložte své video. Přetahněte ho myší do spodní části obrazovky (teď byste ho mohla sestříhat, přidat titulky, nahrát další komentář, přidat hudbu apod.) a v levém sloupci v sekci Dokončit film vyberete "Uložit do počítače". Vyberte pro film název a kam ho chcete uložit, klikněte na "Další" a v následujícím okně vyberte velikost ukládaného souboru. Možná budete muset kliknout na "Zobrazit další možnosti", aby se zobrazila položka "Další nastavení". Zde můžete vybrat ze seznamu cca 15 různých nastavení, mně se nejvíce osvědčilo "Video ve vysoké kvalitě (malé)". Je to v podstatě standardní Youtube velikost (320x240) a kvalita je dostatečná. A voilá - ze 150 MB může být najednou 17MB.

Jestliže tento způsob již znáte, nezlobte se na mne za poučování, třeba si to bude číst někdo, kdo to ještě nevěděl. Tak či onak, přeji hodně úspěchů při nahrávání videa a sem s ním! 

Příspěvky: 83
18 září 2009, 3:47

Dominiku, děkuji za nápovědu, jdu na to....

Petra

Příspěvky: 83
18 září 2009, 5:11

Je tam.

Díky za radu.