Základní vzdělávání

Fóra > Tady je místo na otázky a na hledání odpovědí

A co dál?

Příspěvky: 221
26 říjen 2009, 9:40

Dobrá. Jsme ve skupině Základní vzdělávání. A co teď? Jaké jsou další plány?

Navrhuji:

 

  • vytvořit pohled s odkazy na zajímavé stránky pro ZŠ (nebo to patří do wiki?);
  • ??? (jéžiš, já fakt nevím).

 

Nějaké jiné nápady? 

Příspěvky: 81
27 říjen 2009, 9:40
právě činnost ve skupině by měla být nastartovaná od jejich členů a za to děkuji. Mně se množí otázky k tomu, jak vytvořit portfolio školy, kdyby tady byla ukázka konkrétního projektu, konkrétní školy, koužku...v rámci ZŚ, to by bylo ono. Váš návrh je skvělý, jdeme do toho. Budu sem zvát lidičky, co mají zájem o takové týmové digifolio. Těším se i na Vaše, s pozdravem Stáňa A.
Příspěvky: 221
31 říjen 2009, 7:37
Tak jsem spáchala nějaký začátek. Uvidíme, co bude dál.
Příspěvky: 83
05 listopad 2009, 4:26
Ahojky, přidala jsem dva odkazy na fyziku. Přidáváme odkazy jen na stránky škol? Mám jeden bezva na angličtinu, ale asi nejsou školní.
Příspěvky: 221
02 prosinec 2009, 10:38

Usoudila jsem, že bychom mohli trochu s tou naší skupinou pohnout. Dala jsem k dispozici RSS čtečku mých sdílených záložek v Delicious. Nevadí? Kdyby vadilo, tak klidně smažte.

Čas od času projdu spřátelené šílence. Dají se najít velmi zajímavé stránky.  

Přidala jsem dva odkazy - jeden pro žáky (ale využijí i učitelé) na matematiku, jeden pro učitele k využití na IT. Neměla by se k IT třeba vytvořit nová sekce? 

Příspěvky: 83
14 prosinec 2009, 7:53
Já bych měla pár odkazů vhodných do EV. Doplním je někdy v průběhu ... týdne(?). Snad.
Příspěvky: 202
15 leden 2010, 9:10
taky jsem přihodila něco málo odkazů .. mám teď v hlavě divočinu :)
Příspěvky: 221
16 leden 2010, 10:03
Přidán další odkaz - kdo učíte v 1.-2. třídě a máte k dispozici někdy IT, tak nakoukněte do LiveBinders...