Stan první pomoci

Přidat do kolekce

Milý uživateli!

Toto Helpfolio je neoficiální nápovědou pro digifolio.rvp.cz a všichni se budeme snažit, aby bylo naplněné a užitečné. Přestože je ovládání digifolia relativně logické, ta logika není bohužel na první pohled zcela patrná a chce to notnou dávku experimentování, než si člověk vše osvojí a přestane dělat hlouposti a přidělávat si práci. A protože hlouposti pramení z nepoučenosti, pojďme se navzájem poučovat! Vždyť i to patří k práci učitele. Již Komenský přeci říkal, že učitel je průvodcem žáka a Montessori se proslavila větou: "Pomoz mi, ať můžu sám."

Tedy vzhůru, ať můžeme co nejdříve sami! 

Chcete-li se dozvědět více o fungování Digifolia, můžete se podívat do našeho Digiblogu.

Kapitola 1. Jak to všechno začalo...

Kapitola 2. Archivační funkce Digifolia

Kapitola 3. Agregace aneb můj online šuplík 

Milí digifolisté!

Protože příspěvky z fór tohoto Helpfolia chodily úplně všem, dokonce i těm, kteří o to nestáli, tuto funkci jsme zrušili. Omlouváme se tímto za spam.

Pakliže někdo budete stát o to, aby vám příspěvky přesto chodily a to nejen z tohoto, ale z jakéhokoliv fóra, klikněte na danou skupinu, vyberte záložku Fóra a u každého z fór máte napravo tlačítko Odebírat nebo Neodebírat.

Upozornění! Tlačítko neinformuje o současném stavu, ale o tom, co se stane, když ho stisknete. Tedy Neodebírat zruší odebírání. Navíc se po stisknutí tlačítka objeví nad fóry zeleně napsaná informace o tom, zda bylo odebírání zrušeno či nastaveno.

Ať se vám daří a chodí vám jen to, co potřebujete! 

Doporučené pohledy

První kroky

RVP kolekce: Modul Digifolio

Modul Digifolio
Autor: Pavlína Hublová

kolekce s články o/k modulu Digifolio a SW Mahara

NázevPopisTyp
Digitální portfolio – brána k informacím moderního učitelečlánek
Digitální portfolio v MahařeDigitální portfolio se může stát součástí výuky. Nástroj Mahara nabízí uživatelsky vstřícné prostředí pro tvorbu e-portfolia.článek
Hodnocení výukových výsledků v digitálním světě"Zvláštní vlastností e-portfolia je schopnost dovolující učitelům na základě učebního plánu připravit šablony, které pak vedou žáky při práci. Systém též dovoluje učiteli vkládat svá hodnocení výsledků a komentáře přímo k jednotlivým položkám."článek
Stan první pomocidigifolio
NOVÝ modul Digifoliodigifolio

Skupinové portfolio

Pohled byl zobrazen 3329x od 30 květen 2014 do 22 listopad 2017