Wikisté

Fóra > Co a kam ve wiki?

Učební texty

Příspěvky: 206
10 prosinec 2009, 11:35

Zdravím všechny,

připravil jsem titulní stránku učebních textů. Přesunul jsem tam jednu sympatickou stránku z textů k výuce. Prosím Petru Stanjurovou, pokud bude mít další podobné texty, aby je dále vkládala na tuto novou stránku. Je zatím veřejnosti nepřístupná. Zase jí nejprve společně doladíme

Zároveň srdečně zvu do naší komunitky Jaroslavu Štěpánovou, která má řadu velmi zajímavých textů (nejen) pro studenty zdravotních škol. 

 

Příspěvky: 202
11 prosinec 2009, 1:06
novou stránku nevidím :)
Příspěvky: 206
11 prosinec 2009, 4:06

Velká omluva. Už snad ano.

 

Příspěvky: 202
17 únor 2010, 9:03
Tak jsem zalosovala na disku a něco málo vložila do Učebních textů. Pravda trošku jsem váhala jestli kabinet nebo sborovna, ale kabinet nakonec vyhrál. A jdu srovnat záda, poslední dobou nejsou moje. Pokračování příště. :)
Příspěvky: 206
18 únor 2010, 6:09

Hanko,

ten způsob, jak jsi vložila ty texty do tabulek jako obrázky s odkazy na soubory se mi moc líbí. Nemusela jsi přitom do html?

Jindra

Příspěvky: 202
18 únor 2010, 6:42

Do html jsem sice lezla, ale jen proto, že jsem špatně odhadla potřebný počet řádků tabulky a potřebovala jsem jeden řádek přidat. :)

Je tam jen vložená tabulka, do buňky daný nadpis, vložený obrázek (screenshot), celé zarovnané na střed a obrázku přidaný odkaz.

Ještě zvládnu v únoru doházet ty  krytosemenné rostliny a v březnu dojde na ZOOLOGII a ptáky, savce, atd.

Příspěvky: 86
18 únor 2010, 7:28
Ahoj Hani, včera jsem Tvé nové příspěvky již šmírovala a přijdou mi úžasné Jsi prostě holka šikovná z dědiny
Příspěvky: 202
18 únor 2010, 7:56

jo jo .. já pořád přemýšlela, co tenhle měsíc do WIKI dám, že už mám zdroje vyčerpaný .. a ono se ještě něco schovávalo hluboko v adresářích :)

 (a teda proklínám se, že jsem některé starší školní akce pořádně nearchivovala a po těch letech už je nedám dohromady )

Příspěvky: 86
18 únor 2010, 8:02
Hani, ty jako odborník na matematiku (a i wiki) koukla by ses na můj blog? (jsi přece odbornice i na blogy, ne?)
Příspěvky: 202
18 únor 2010, 8:26
jo .. na blogy já jsem KADET .. momentálně mi ale chybí mozková kapacita na vnímání čehokoliv závažného :) (Taky vás ta dlouhá zima tak vyčerpává? Já jsem schopná jít hodinu po probuzení zase spát a drží mě to celé dny.)

Takže pokud zítra přežiju spaní ve škole a neodnese mě ufoun, tak snad o víkendu najdu chvíli, kdy budu schopná vnímat