Wikisté

Fóra > Co a kam ve wiki?

Zvukové nahrávky

Příspěvky: 86
12 prosinec 2009, 8:31

Ahoj wikisté,

tak jsem si brouzdala ve wiki a napadlo mě, že zde nemáme zvukové nahrávky. A tak jsem se chtěla zeptat co si o tom myslíte, zda by se mohla v kabinetu založit ještě sekce zvukové nahrávky, zda by byla užitečná a zda se sem vůbec hodí.

Těším se na vaše názory

Příspěvky: 83
13 prosinec 2009, 11:51
Tak já bych si klidně dokázala představit, jak něco takového využívám v hodinách AJ. Jen nevím, kde honem nahnat nějakého rodilého mluvčího, aby mi namluvil, co bych zrovna potřebovala.
Příspěvky: 145
14 prosinec 2009, 8:17
Petro, na vycházce s dětmi.{$lang_emotions_laughing} Mě se to tak stalo. Potkla jsem kouzelného dědečka, co žil 30 nebo 40 let v Americe .
Příspěvky: 83
14 prosinec 2009, 8:26
Okamžitě se oblékám a jdu se procházet... {$lang_emotions_cool} {$lang_emotions_cool} {$lang_emotions_cool} Jo, děti berou sebou. Pro jistotu.
Příspěvky: 33
13 prosinec 2009, 12:34
Ano, debatu o zřízení zvukových stránek je třeba začít. Už proto, že na stánkách včelařských kroužku už takové stránky s odkazy na zvukové aktivity existujhí, na adrese:http://wiki.rvp.cz/Sborovna/R%c5%afzn%c3%a9/Z%c3%a1jmov%c3%bd_v%c4%8dela%c5%99sk%c3%bd_krou%c5%beek_p%c5%99i_%c5%a1kole/POSLOUCH%c3%81ME_V%c4%8cELY  a s panem Jindřichem jsme již začali uvažovat, tam je vložit.
Příspěvky: 206
07 leden 2010, 10:22

Zdravím vás v novém roce

Konečně jsem se dostal ke zvukovým nahrávkám, se kterými přišla Míša. Vytvořil už jsem pro ně základ stránky v kabinetu. Vkládání opět zkusíme řešit pomocí šablony na níž najdete odkaz v tabulce s informacemi pro autory. Uvítám vaše návrhy a podněty pro vylepšení

Příspěvky: 33
07 leden 2010, 6:37
Jindro, je to jednoduché a docela to vyhovuje. Mně by ale ještě hodilo, kdybych u toho zvukového souboru neviděl po spuštění  klasickou podobu MediaPlayru, ale třeba u těch včel tam mohl dát fotku s rozkvetlou loukou, kde by se po kliknutí na ni přidaly zvuky včel, které jsou v té nahrávce. Ale to asi je zatím neuskutečnitelá vize, že?
Příspěvky: 86
25 leden 2010, 7:49

Já jsem teda zpočátku při vložení měla menší komplikace, ale díky Hance jsem to zvládla. Audio je ještě nezvařejněná sekce?

Chtěla bych si do svého plánu ve wiki dát odkaz na jednu svou audio nahrávku, tak jestli to má smysl?

Díky

Příspěvky: 206
26 leden 2010, 8:28

Ahoj Míšo,

ještě před minutou byla nezveřejněná, ale asi už zde nebylo na co čekat

Těším se na tvůj plán ve wiki.  Měj se krásně.

Jindra

Příspěvky: 86
26 leden 2010, 9:52

tak to je super

Když jsem tam najela (do AUDIO), tak tam nejsou zveřejněné zvuky včel, když se přihlásím, tak už tam vidět jsou!

M.