Wikisté

Fóra > K čemu všemu...

Zkusili jste použít obrázky z naší Wiki?

Příspěvky: 145
18 leden 2010, 7:14
Protože většinou vkládám do Wiki obrázky, zajímalo by mě, zda jste někdo už nějaký obrázek použil, vyzkoušel.... Ráda bych věděla, jestli velikost a kvalita je dostatečná a použitelná. Díky za zprávy. {$lang_emotions_kiss}
Příspěvky: 83
18 leden 2010, 7:34

Ahoj Jani, zatím jsem žádný obrázek nepoužila, ale při čtení tvé otázky mě napadla jiná... Včera jsem hledala obrázek tvořítka na led (potřebuji na AJ) a nic jsem nenašla. Řekla jsem si, že si vyfotím svoje, které mám doma (snad ho najdu). A napadlo mě, že bych ho dala do wiki. Jenže, hodí se to, taková obyčejná věc?

 

Příspěvky: 145
18 leden 2010, 12:39

Já myslím, že ano. Protože nejen v Aj, ale i v Mš a na národce je potřeba slovní zásobu stále rozšiřovat.

Příspěvky: 206
18 leden 2010, 8:14

Dobrý večer, Petro,

nejdříve by mě zajímalo, jak je možné použít obrázek tvořítka na led v AJ. Kdyby se k tomu obrázku dodal takový konkrétní popis, proč by ve wiki nemohl být? Hodilo by se to potom pod stránku Věci kolem nás

Příspěvky: 83
19 leden 2010, 7:30

Ok, chápu.

Jen co vyfotím a vytvořím odpovídající popis {$lang_emotions_cool}, vložím pod uvedenou stránku.

Příspěvky: 145
19 leden 2010, 9:04
Myslím, že obrázek plní roli obrázkového slovníku Aj. Ale to je spíš otázka pro Petru. :-) Možná by se hodil také pro vyučování cizinců.
Příspěvky: 206
18 leden 2010, 8:26

Ahoj Jano,

dáváš do wiki hezké obrázky. Kvalita i velikost mi přijde dostatečná. Pro účely výuky není třeba mít obrázky v nějak velkém rozlišení. Využívání těch obrázků mezi uživateli by mne také zajímalo. Sám je moc nemám zatím kde využít. Ale příští školní rok už to snad zase přijde.

Příspěvky: 145
19 leden 2010, 9:10
Jindřichu díky, budu čekat dál na zprávy nějakého "už uživatele".