Wikisté

Fóra > Co a kam ve wiki?

Sekce Obrázky

Příspěvky: 202
07 září 2010, 6:44

já tě z dálky pozorovala a před nastoupenou jednotkou Wikistů tě chválím

Takže teď (až najdu chvilku) protřepu adresáře z konce prázdnin a dodám houbičky, kytičky, .. :)

Příspěvky: 10
10 září 2010, 2:20
super - to si zase potřídím 
Příspěvky: 202
10 září 2010, 8:03
tak taky jsem schopná zařadit (i když jsem přírodopis učila už před mnoha lety :) )
Příspěvky: 145
10 září 2010, 8:56
Tohle třídit, to je pořádná fuška. A to ještě máme přátelé stále v záloze těch asi 700 fotek od p. Helmuta.
Příspěvky: 202
10 září 2010, 9:32

hele .. tak ono stačí, že bude třeba umístit ty Lukášovy fotky na stránky a přidělit jim autora a link dřív, než tam někdo další dodá vlastní fotky

a kolegyně teď parádně nafotila ježka .. ten by se WIKI vyjímal :)

Příspěvky: 202
14 září 2010, 7:54

A navrhuju jednu věc .. nevím jak si s tím IT poradí, ale narazila jsme na to už sama několikrát a dnes též

Vezměte si existující stránku s obrázky, s fotkami .. někdo jde přiložit a umístit svůj soubor, nahrává ho jako přílohu, když už existuje u stránky soubor stejného jména, tak s ebez říkání přemázne novým .. chtělo by to nějaké varování, POZOR, opravdu chcete soubor nahradit novým?

Osobně jsem takhle několikrát přemázla cizí fotku a honem jsem zachraňovala a vracela .. dnes se povedlo paní Gošové takhle přepsat našeho slona

to varování prostě chybí

Příspěvky: 206
20 září 2010, 2:26

Ahoj Hanko,

díky za podnět. Napsal jsem o tom programátorovi.

Jindra

Příspěvky: 202
20 říjen 2010, 11:34

Zdravím,

myslím, že bychom se při vkládání obrázků do WIKI měli pořád držet toho, aby obrázky byly vloženy do stránky a současně přes ně odkaz na originál a ne jen jako příloha, pod pojmenovanou stránkou. V poslední době jsem narazila na pár kolekcí, kde jsou opravdu jen povkládané přílohy

Příspěvky: 206
21 říjen 2010, 3:01
Rozhodně souhlasím. Může se mi stát, že takovou kolekci obrázků přehlédnu. Když na nějakou takovou stránku někdo narazíte, prosím pošlete mi na ni odkaz, abych se mohl obrátit na člověka, který tímto způsobem do wiki přispěl, a instruovat jej. Děkuji.