Wikisté

Fóra > Co a kam ve wiki?

Sekce Obrázky

Příspěvky: 10
22 říjen 2010, 3:48

Ahoj Hanko,
vím o tom, a opravím to. Autorka téhle kolekce s námi chce dál spolupracovat, takže jí vysvětlím jak by měla vkládat a doufám že to bude ok.

Příspěvky: 202
17 prosinec 2010, 3:09
Připomínám, že stále máme ve WIKI obrázky bez uvedení autora JEN vložené v příloze stránky - josu to celé kolekce třeba v klipartech vybarvovacích ..
Příspěvky: 81
21 prosinec 2010, 3:02

Teď jsme Terezu Chaloupkovou požádala v emailu o opravu dalších vložených klipartů za měsíc prosinec. Bohužel David slíbil a jak se říká "slibem neurazíš" a nic nevysvětlil.

Mějte se, s poděkováním a pozdravem Stáňa A.

Příspěvky: 202
31 prosinec 2010, 2:27

Stáňo,

mohla bys prosím poprosit Lukáše Křižka aby kouknul ve WIKI na fotky ze severní Francie? http://wiki.rvp.cz/index.php?title=Kabinet/Obrazky/Evropa/Francie/Severn%C3%AD_Francie 

Mám dojem, že je tam David vysypal za něj, ale taky už nedošlo ke zpracování. Jestli to tak je, tak najdu chvilku a ty stránky upravím, jen bych nerada uváděla autora špatně

Příspěvky: 206
26 srpen 2011, 10:31

Ahoj Hanko,

jak jsme tak hezky odlišili obrázky na kliparty a fotografie, zůstalo nám tam několik hůře zařaditelných rubrik. Pro jednu jsi už vytvořila úžasnou novou ikonku, a poslali jsme ji víš. Ještě nám ale zbývá sekce sekce Tvořivost. Protože značná část příspěvků v ní je dílem tvým nebo Věrky G., zajímal by mě váš názor. Hanka Fišerová zmiňovala, že by se to mohlo dát mezi kliparty, Pavlína zas mezi Aktivity, ale mně přijde, že to není pořád úplně ono.

Příspěvky: 202
27 srpen 2011, 7:33

Tak to nazvi "Pro ruku, oko a hlavu" :)

Kliparty to nejsou zcela určitě, mezi aktivity by se možná dalo, ale taky tam je určitá nepřesnost