Helpfolio

Fóra > Chci se zeptat...

Nejde mi upravit pohled

Příspěvky: 83
22 září 2009, 9:16

Dnes mi nejde ani jeden z pohledů upravit - když přetáhnu myší ikonu např textového rámečku, nezůstane pod šedou čarou, ale vrátí se zpět - doufám, že můj popis je srozumitelný.

Taky doufám, že chyba není na mé straně, ale jeden nikdy neví, a proto se ptám. (Asi se tohle fórum mělo jmenovat Otázky PB a odpovědi na ně) :-)

 

Příspěvky: 23
22 září 2009, 11:07
To je takový bonusový dáreček od Mahary ke Dni spuštění. Chtěl jsem ještě před tiskovkou udělat upravenou verzi instruktážního videa a narazil jsem na stejný problém. Musíme to brát jako malou připomínku toho, že technika je jen technika, nemá charakter a klidně nás vyšplouchne v ten nejnevhodnější okamžik. My jsme ale lidi, takže se nad tím pousmějeme, zazpíváme si a bude nám dobře... a dáme urychleně vědět programátorům.
Příspěvky: 202
23 září 2009, 5:42
holt si technika řekla: "A teď jako co? Teď to jako poběží? A na mě si už nikdo nevzpomene? Nikdo mě nebude opečovávat? A TO NE! Jen ať se programátoři nenudí. :)"
Příspěvky: 83
23 září 2009, 9:27

To jako v té básničce:

"Já, malý šroubek, máte u mě vroubek,

vy jste si mě nevšímali, protože jsem tuze malý,

ale já se vyvleču, do světa vám uteču."

Tak snad to bude všechno OK.

Petra

Příspěvky: 38
23 září 2009, 3:57

Digi spadla, digi spadla, kdopak nám ji opraví? Pohledy jdou zase měnit, no hurá - a na zdraví!

Příspěvky: 23
23 září 2009, 4:05

 Myslím, že k Davidovi komentáře netřeba! Takže hurá na pohledy!!!!