Wikisté

Fóra > Zásadní úpravy ve wiki

Změny na stránkách s obrázky

Příspěvky: 206
30 září 2009, 9:30

Navrhl jsem nové uspořádání stránek s obrázky. Rozhodl jsem se nahradit text o využití ve výuce tabulkou pro doplnění vyučovacích předmětů, vzdělávacích oblastí a průřezových témat, jak je to možné vidět na nové stránce s obrázky ZDE. Za tím účelem jsem upravil šablony pro vkládání autorských obrázků. (Šablona s návodem ZDE. a bez návodu ZDE. )  Rád bych postupně upravil podle nové šablony všechny obrázky v kabinetu. Je někdo zásadně proti? Máte zde nějaké další návrhy. Sem s nimi prosím

Příspěvky: 202
30 září 2009, 9:42
proti nejsem :) to máš práci na dlouho .. že bych přihodila zase nějaký autorský obr.?
Příspěvky: 206
01 říjen 2009, 11:36

Ahoj Hanko, 

určitě přihoď nějaký svůj obrázek. Zkus  při tom  prosím vyzkoušet, jak fungují ty nové šablony.  Díky.

Příspěvky: 202
01 říjen 2009, 7:20
no sice mám hotovou takovou jednu mumijku .. ale nejdřív ji otestuju na dětech :)
Příspěvky: 86
01 říjen 2009, 4:21
Já zásadně nejsem proti
Příspěvky: 145
01 říjen 2009, 4:53

Ahoj, s nastavenými tabulkami myslím může vzniknout problém, pokud někdo má pojmenovaný předmět jinak. Např. v diskuzi se řešilo, že u Dany Svobodové mají sloučené pod jeden předmět prvouku, přírodovědu a vlastivědu.

   Jinak děkuji Jindřichu za přepracování skokana. PUvádím dole odkaz na inspiraci pro práci v Mš. Nejsem zatím orientovaná v rvp pro Mš. Mohla bych poprosit Míšu o doplnění tabulky - předmět atd. pro Mš? Patrně to bude dítě a svět, že? Díky Jana

Příspěvky: 206
01 říjen 2009, 4:58

Díky za reakci. Co se týče těch názvů předmětů. Myslím to tak, že je možné doplňovat i více předmětů najednou, jako např. na stránce s vašimi obrázky ZDE

Co se týče toho skokana, spolupracujte na té stránce, jak je libo.

Příspěvek autora Jana byl odstraněn
Příspěvky: 86
01 říjen 2009, 6:43
Ahoj Jani, ráda poradím a dopíšu, když vím, ale momentálně ve wiki nemůžu toho skokana najít
Příspěvky: 206
02 říjen 2009, 7:43
Ahoj Míšo, už ho vidíte?