BarCamp

Fóra > Obsah

Co mohu nabídnout?

Příspěvky: 221
19 březen 2011, 11:08
Bylo by fajn vědět, co každý z nás může nabídnout pro zdárný průběh akce...
Příspěvky: 221
19 březen 2011, 11:12

Pavlína Hublová

  • online podpora (péče o DIGI = prezentace, "reklamka" - aktivity Pepouše)
  • vystoupení (prezentace) s možnými tématy - Metodický portál; Vlnobití a Pepoušovy aktivity; interaktivní tabule ve výuce; Činnostní učení v 21. století;...?
  • další snad později

 

Příspěvky: 4
25 březen 2011, 10:59

Nevím, zda na to nejdeme špatně. Což přece jen nezkusit vyhlásit termín a místo - a bez nějakého dalšího organizačního zajištění nechat lidi, ať se registrují. Co si budou povídat, je u těchto akcí překvapením okamžiku. Každý by měl přijet s vlastním sdělením.

Podle počtu zájemců se pak každý rozhodne, zda se na místo vydá, či ne.

Příspěvky: 221
26 březen 2011, 6:00

Rozumím Vám. Možná jsem na to šla špatně. Jen by bylo fajn zjistit, kdo může pomoci - s organizací, přípravou obsahu (nemůžeme to nechat úplně všechno na náhodě a momentální chuti), s propagací.

Pokud se sejde i jen pár lidí, kteří jsou ochotni se zapojit, může vzniknout tým, který je schopen vše přichystat. To jsem měla na mysli, když jsem vypisovala toto téma. 

Příspěvky: 4
31 březen 2011, 10:09
Po delší době konečně on-line:) Jsem pro vyhlášení termínu a místa a když jsem přemýšlel o obecném názvu tématu, tak mi přijde, že by tak vždy došlo k určitému obsahovému omezení. Což určitě není cíl BarCampu, jsem tedy pro vyhlášení termínu, místa a registračního formuláře ať víme kolik lidí by přijelo. Teď je otázka kde to tedy bud a kdy to bude???
Příspěvky: 1
26 listopad 2011, 8:01

Rad nabidnu, jako organizator BarCamp Brno, zkusenosti s organizaci BarCampu. www.barcampbrno.cz

Pokud mate zajem usporadat vlastni BarCamp, rad pomohu.

Příspěvky: 221
27 listopad 2011, 1:23

To bylo jistě skvělé. Obávám se ale, že prozatím je tato aktivita u ledu. V každém případě díky za nabídku a kdybychom se k něčemu přeci jen vybičovali, rádi se ná vás obrátíme.