Sdílny RVP.cz

Fóra > Před startem

Co teď

Příspěvky: 221
12 květen 2011, 3:18
Tak jsem udělala šablonu pro tvorbu prezentačního a závěrečného DIGI a připravila jsem něco málo do pohledu pro organizátory.  
Jsem vysílena, budu pokračovat příští týden.
Budu ráda, když si taky najdeš chvilku - kdyby ne k tvorbě, tak alespoň k diskuzi zde. Díky. 
Příspěvky: 7
13 květen 2011, 9:45

Pavlíno (a ostatní), zavřela jsem digi pro věřejnost. Říkaly jsme si, že chceme, aby sdílny odpilotovali radní, s tím, že "veřejně" to spustíme nejspíš koncem léta, nebo v září. Je to tak?
Budu teď v digi upravovat a tak pozvánky radním pošlu až to bude hotové. Někteří už tu jsou, ale to nevadí, odpustí nám, že tu ještě je lešení :-)

Příspěvky: 7
13 květen 2011, 2:56

Ahoj,

ještě bych navrhoval jeden materiál: logistiku akce a hlavní cíle a zásady realizace. Co tomu říkáte? 

Příspěvky: 7
13 květen 2011, 5:09

Dobrý nápad, Jendo! Zatím jsou pokyny přímo v pohledu, i proto, že nejsou stoprocentně vyladěné. Ale budu myslet na to, že časem to hodím do dokumentu a ten pak přiložím.

Uvažuju spíš tak, že to celé musí být co možná jednoduché. 

Ještě vydržte, jsme na staveništi. 

Lenka 

Příspěvky: 221
05 říjen 2011, 11:12
Ráda bych SDílny propagovala v Newsletteru. Bude třeba publikovat informační pohled, abyhcom mohli dát odkaz do NL. Také bych navrhovala publikovat skupinu, aby byla veřejně přístupná, co vy na to?
Příspěvky: 7
10 říjen 2011, 1:59

Pohled publikujeme, ale skupinu ne, ta bude jen pro organizátory.

Obecně: Start nebude jen zveřejnění digi, bude to složitější.
Doděláváme s Poděbradskými jejich digi a detaily k proběhlé sdílně, je to důležité pro start. Já připravuju úpravu a zveřejnění všeho, co je potřeba. Text do newsletteru, který psala Pavlína, jen trošku upravíma může jít. Než bude v mailu, budou sdílny venku.

Omlouvám se, že se loudám, ale na jaře jsme počítali s listopadem, tak se teď trochu přeskupuju a doženu, slibuju! 

Příspěvky: 221
10 říjen 2011, 6:44
Žádného loudání jsem si nevšimla. Díky za pomoc.