Wikisté

Fóra > Zásadní úpravy ve wiki

Nový vzhled wiki

Příspěvky: 221
06 říjen 2011, 10:27

A je to tady! Prosím, pište sem divnosti, které se Vám nezdají. Díky.

PS: Hvězdičky a tlačítka pro sdílení musela ještě chvilku počkat. 

Příspěvky: 86
06 říjen 2011, 2:01
Nový vzhled vypadá zajímavě, jen mi přestaly chodit upozornění na mail, když mi někdo okomentuje stránku kterou sleduji. A také jsem se chtěla zeptat na to, zda bude fungovat, kolikrát byla daná stránka ve wiki otevřena. Ještě jsem si všimla toho, že když nejsem přihlášená - jsem ve wiki na titulce - přihlásím se, tak zmizí ty spodní informace - tabulka naposledy upravované, nejnovější komentáře.... - a naopak když se odhlásím, tak mi tam pak taky ta tabulka nenaskočí, když už jsem odhlášená.
Příspěvky: 28
06 říjen 2011, 3:39
Míšo, já jsem po té zásadní úpravě musela obnovit "sledování", takže Ti nezbyde nic jiného než to udělat také  znovu...
Příspěvky: 221
06 říjen 2011, 7:41

Míšo,

na první Ti odpověděla Jarka.

Druhá otázka se týká konkrétně čeho? Jestli se ptáš na 3. sloupeček hitparády, tak zatím jsou zde stará data. Měl by ukazovat za posledních 30 dní, ale aktualizace čísla smazala. Takže je třeba počkat ten měsíc, až si nová verze nasbírá svá čísla. Pak se tam budou objevovat obě dvě - celková i ta 30denní. Horkotěžko P. Vlasák našel "nejaktivnější uživatele", které také ještě zapracuje, později.

Zkus si vymazat cookies. Já když si stránku ančtu, tak mám vše úplně rozhozené. Až po dalším načtení se to jakžtakž upraví. Počítač si prostě pamatuje dřívější vzhled a jen tak se nechce smířit s novinkami :-) 

V tuto chvíli máme pouze dvě možnosti:

  1. Našlapovat opatrně a strpět i chyby nového vzhledu
  2. když budou chyby nesnesitelné, vrátit vzhled starý

Programátoři mají teď jiné priority a minimálně 14 dní nebudou smět dělat nic jiného okolo, tj. ani výplody naší fantazie s Jindrou (tím myslím novou wiki).

Takže hlaste problémy. Díky. 

Příspěvky: 86
07 říjen 2011, 2:03

Já mluvím Pavlí o celé tabulce "hitparády" po přihlášení, se mi nezobrazí ani jeden ze sloupečků, ale chvíli brouzdám po wiki, pak se vrátím na titulní stranu wiki a zase to funguje.

Jarko, sledování už jsem si znovu aktivovala, děkuji :-)

Příspěvky: 221
07 říjen 2011, 7:17
Díky, budu to pozorovat u sebe. Až bude k dispozici programátor, poptala bych se, jestli to ještě dělá. Ď.
Příspěvky: 28
11 říjen 2011, 5:55
Jo, Pavli, a co ten čas? Stále tam není reálný...
Příspěvky: 221
11 říjen 2011, 7:15

Tak na to jsem úplně zapomněla. Hned zadám do k opravě. Ale dokud nebudou servery v pořádku, oprava je v nedohlednu.

Díky za připomenutí. 

Příspěvky: 28
11 říjen 2011, 8:45
Díky, Pavlíno. To víš, moje příspěvky mají čas, kdy jsem ještě byla na pracovišti a nechci, aby nějaký šťoura šťoural a to mu pak nevysvětlíš :)
Příspěvky: 5
13 říjen 2011, 6:27
Nevím jestli to souvisí s novým vzhledem, ale v kolekcích mi teď nejdou otevřít i dříve přidané stránky - vždy se objeví prázdný list, třeba na http://profil.rvp.cz/kolekce/1635