Wikisté

Fóra > Zásadní úpravy ve wiki

Nový vzhled wiki

Příspěvky: 221
03 říjen 2011, 7:26

Jak víte, společně s Jindrou jsme také pracovali na novém vzhledu wiki. Pokud nestane nějaké zemětřesení, pak by se ve středu (nebo ve čtvrtek) mohla wiki probudit v novém kabátku.

Budeme rádi za Vaše připomínky, až/jestli to nastane 

Příspěvky: 221
05 říjen 2011, 1:17

Zítra dopoledne to nastane.

Ovšem, kdyby začal výrazně padat server (tedy více než obvykle), tak by byla opět stažena. Tak držte palce! 

Příspěvky: 28
11 říjen 2011, 5:52
Dneska se mi ve wiki pracovalo velmi špatně. Text mi "docházel", tzn., že já měla naťukanou větu a písmenka zpožděně naskakovala. Když jsem chtěla něco opravit nebo přemodřila text a chtěla ho přepsat nebo odstranit, tak to byla šichta a několik pokusů.
Příspěvky: 221
11 říjen 2011, 7:14
Dneska nám spadl nakonec celý portál. Programátoři zřejmě testují nové servery...
Příspěvky: 28
11 říjen 2011, 8:48
Tak to bude určitě tím. Díky za vysvětlení.
Příspěvky: 28
10 listopad 2011, 7:22

Už je to asi pasé, ale dnes jsem po delší pauze editovala stránku ve wiki a byla to opět sisyfovská práce. :(

 

Příspěvky: 221
10 listopad 2011, 9:23

Jaruš díky. Pasé to určitě není.

Já vím, že to vypadá, že se tu jen vymlouvám, ale už víc jak 14 dní se snažím vymámit z programátora alespoň jednu úpravu pro Věru, aby mohla pracovat s hesly.

Mohla bys být konkrétnější? Nebo pořád stejné problémy jako jsi už popisovala? 

Příspěvky: 28
11 listopad 2011, 6:26
Měla jsem zase problém s psaním, byla jsem "rychlejší" , když jsem pak chtěla něco odstranit a nebylo to hned, tak jsem "klepla" vícekrát a po nějaké době mi najednou začal mizet i další text i obrázek :)
Příspěvky: 28
12 listopad 2011, 10:45
Dneska jsem zjistila, že mi nejdou porovnávat verze - novější a starší, což byla docela užitečná služba, pokud se na příspěvku podílí víc lidí.
Příspěvky: 206
12 listopad 2011, 7:09

Milá Jarko,

už je to pár týdnů, co jsem o tom informoval našeho programátora. Doufal jsem, že to bude v pořádku, dříve než to zjistí některý z našich drahých uživatelů. 

Je mi líto, že to ještě není. Pro wiki je to funkcionalita skutečně zásadní.