Pohled z Ostravy

Fóra > Místo pro Vás!

Postřehy ostravské

Příspěvky: 81
20 říjen 2009, 11:23
Místo pro Vaše názory, postřehy, dotazy....Co se Vám líbilo? Měla konference pro Vás přínos? Máte pro nás návrh, co bychom měli změnit? Děkuji, s pozdravem Stáňa Andršová
Příspěvky: 44
20 říjen 2009, 8:17

Zdravím Vás, Stáňo,

konferenci mám za sebou a musím říct, že jsem velmi spokojená. Dozvěděla jsem se novinky, které se na nás valí z internetového světa, ale to mne, osobu dříve narozenou,nechává v klidu. Zaujalo mne ale povídání o tom, jak učit učit se. Četla jsem nemálo statí o tomto tématu ( včetně celé knihy S. Kovalikové), přesto jsem se dozvěděla zase něco nového. Dokonce jsem si dělala i poznámky. No a dílny byly určitě také přínosem - já jsem si musela vyjasnit nějaké nedostatky ve WIKI a DIGI. José se mne ochotně ujal, za což mu patří můj dík. Teď už jsem zase o něco chytřejší

Příspěvky: 81
21 říjen 2009, 10:44
děkuji za Vaši vyjádřenou spokojenost. Jsem opravdu ráda, že Vám máme, co nabídnout, a že Vám bylo a je s námi dobře. Bohužel jsem se neúčastnila, kolegové omarodili a já tady sama v kanceláři, ale zase díky technice si to užívám on-line, což je teda fajn... takže ta technika nám opravdu pomáhá...mám spíše ráda osobní kontakt a Vás jsem chtěla vidět osobně, ale není všemu konec...na jaře bychom chtěli projezdit osobní setkávání v malém...Takže zdar k dalšímu dni, dalším objevům a chuti věnovat se ratolístkám, s pozdravem Stáňa A.
Příspěvky: 16
21 říjen 2009, 11:36

Zdravím všechny z Vás, se kterými jsem měl možnost se v Ostravě setkat a představit Vám naše komunitní moduly, především Digifolio a Wiki. Bylo mezi Vámi spousta těch, kteří měli zájem o Digifolio pro Vaši školu, pokud  Váš zájem trvá, tak se na nás obraťte a my Vám rádi s Vaším školním Digifoliem pomůžeme.

Přeji všem příjemný den z Olomouce.

Josef Vlach