Online setkání: PŘÍPRAVNÉ TŘÍDY

od Metodický portál RVP.CZ - RÚ NÚV

Metodický portál RVP.CZ využívá prostředí DIMDIM, které umožňuje online komunikaci mezi účastníky, audio a video prezentace, moderaci i záznam celé diskuze. 
Těšte se na zajímavá témata!
 

Online setkání PŘÍPRAVNÉ TŘÍDY

středa 2. května 2012 / 19:00 - 20:00
v Dimdim - virtuálním prostředí pro webové konference

Pozvánka

Kdy: 2. května 2012 v 19:00
Kde: 
www.rvp.cz
Téma: Přípravné třídy v praxi

Co můžete očekávat?

  • Prezentaci speciální pedagožky Mgr. Petry Pšeničkové o možnostech práce s přípravnou třídou v prostředí základní školy;
  • Komentáře odborného didaktika Národního ústavu pro vzdělávání pro speciální vzdělávání Ing. Renaty Votavové;
  • Výměnu zkušeností pozvaných učitelů z praxe.

Co můžete nabídnout vy?

  • Dobrovolnou účast na online setkání v prostředí Metodického portálu RVP.CZ Otázky v online chatu směrem k přednášejícím i ostatním účastníkům setkání;
  • Sdílení vlastních zkušeností z organizace a vedení přípravných tříd formou online chatu nebo živým vstupem;
  • Šíření dobré myšlenky otevřených online setkávání svým známým a kolegům formou zaslání této pozvánky nebo sdílením odkazu;
  • Soukromě (setkavani@rvp.cz) nebo veřejně (http://goo.gl/i3Vqf) dát podnět na další témata setkávání, která by Vás osobně zajímala.

Jak bude setkání probíhat?Metodický portál RVP.CZ využívá prostředí DIMDIM, které umožňuje online komunikaci mezi účastníky, audio a video prezentace, moderaci i záznam celé diskuze.

K účasti na online setkání potřebujete počítač připojený na internet a bedničky nebo sluchátka (ideálně s mikrofonem).V den konání akce bude na titulní straně Metodického portálu RVP.CZ (http://rvp.cz) upoutávka ve formě barevného banneru, kliknutím na něj se dostanete nainformační stránku k setkání. Tam se zhruba 30 minut před začátkem objeví vstup do konferenční místnosti. Zadáte své jméno asystém vás vpustí do místnosti. Přes zvukové zařízení budetespolu s ostatními účastníky naslouchat hostům a sledovat na obrazovce prezentace. Případné komentáře a dotazy můžete psát do chatu. Ovládání je velice snadné, nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti!

Účast na setkání je čistě dobrovolná a zdarma.

Za celý tým Metodického portálu RVP.CZ Vás srdečně zve
 
Mgr. Pavlína Hublová
vedoucí resortního úkoluMetodický portál RVP.CZ

Ke stažení

Pozvanka_kveten2012.pdf

Pozvánka s termínem k setkání v rámci projektu Inspiromat 2012: Přípravné třídy

143KB | Pondělí, 23 duben 2012 | Detaily

Záznam setkání

Přečtěte si, napište nám

Ohlasy v diskuzi

"Díky za tuhle hodinku, upřesnila jsme si některé informace a posunulo mě to o kousek dál. O tom jak se bude situace u nás vyvíjet dál, budu určitě informovat.
Praktické ukázky byly moc fajn a doufám, že další se díky Petře ještě na Metodickém portálu objeví."
Mgr. Hana Pilařová 
 
"Chtěla bych taky poděkovat za online setkání. I když se mě toto téma nyní přímo netýká, bylo pro mě přínosné a plné praktických zkušeností. 
Pozn.: Poprvé jsem byla takto v online prostředí (mezi více lidmi) a bylo to moc fajn. Je to výborná nabídka portálu pro jeho návštěvníky."
Monika Josefíková 
Pohled byl zobrazen 1631x od 30 květen 2014 do 3 únor 2023