DIGIFOLIE

Fóra > KANAPE

všichni na něj ...

Příspěvky: 202
14 leden 2010, 9:09

občas bych byla ráda, abych hledané informace na netu nenašla .. jako třeba, co že to znamená Katčina "diagnóza" a tak :)

Příspěvky: 86
15 leden 2010, 3:54

Ahoj holky,

když už jste tady začaly s těmi knížkami, tak bych se chtěla také pochlubit

Ježíšek mi letos přinesl hlavně hodně knih (7), dvě už jsem přečetla, byly super. A nyní čtu knížku od IVANA KRAUSE - MÁ RODINA A JINÁ ZEMĚTŘESENÍ, a je naprosto úžasně psaná. Mě hodně připomíná styl Saturnin, tak pokud máte chuť běžte do ní

Příspěvky: 44
01 březen 2010, 8:15

Ahojki holki,

dnes je mi tak fajn, jak už dlouho né. Mám za sebou víkend na Oravici v Meandr parku (termálne kúpele) a cítím se tak odpočatá, jak už dlouho ne. Nikdy bych nebyla věřila, že budu skoro nahá běhat ve sněhu a že se mi to bude dokonce líbit! Kdyby to nebylo hloupé, připojila bych foto jako důkaz. Takže pa, mé milé Folie, já běžím pracovat.

Příspěvky: 202
03 březen 2010, 9:09
Mám prázdniny .. v hlavě chaos, co bych měla, odpočinek nikde. Jsou příliš krátké. Už jen dva dny
Příspěvky: 86
04 březen 2010, 8:42

Ahoj děvčátka,

u nás jsou Hani také zrovna jarní prázdniny, ale my mateřinky je bohužel nedržíme, ale my s kolegyní si je uděláme od 13. března, těším se

Příspěvky: 202
04 březen 2010, 9:46

u nás drží i mateřinka :)

13. března máme školní ples, takže příští týden bude ve škole docela nářez .. těším se až bude po :)