Online setkání: PEDAGOGICKÁ DIAGNOSTIKA V ZŠ

od Metodický portál RVP.CZ, NPI ČR

Online setkání se konalo v úterý 28. 4. 2020.
 
Metodický portál RVP.CZ využívá prostředí Big Blue Button, které umožňuje online komunikaci mezi účastníky, audio a video prezentace, moderaci i záznam celé diskuze. 
Těšte se na zajímavá témata!

Úterý 28. 4. 2020, 15:00
Pedagogická diagnostika v ZŠ

PhDr. Marta Franclová Ph.D. nám předloží jednoduché postupy, jak realizovat smysluplně pedagogickou diagnostiku v omezeném čase vyučovací hodiny, jak vést o tom efektivně záznam nebo jak pracovat s výsledky pedagogické diagnostiky tak, aby to bylo ve prospěch žáků i učitele.

Anotace setkání:

Obsahem webináře je shrnutí vzdělávacího obsahu modulu Pedagogická diagnostika v základním vzdělávání projektu APIV A do poznatků využitelných bezprostředně pro práci učitele při výuce v heterogenní třídě. To, co se účastníci webináře dozvědí během on-line setkání, mohou další den bezprostředně využít ve vyučovací hodině. Prezentovány budou jednoduché postupy jak realizovat smysluplně pedagogickou diagnostiku v omezeném čase vyučovací hodiny, jak vést o tom efektivně záznam a jak pracovat s výsledky pedagogické diagnostiky tak, aby to bylo ve prospěch žáků i učitele. 

klíčová slova: pedagogická diagnostika, heterogenní třída, postupy pedagogické diagnostiky

Setkání je ZDARMA.
Lektorka: 

PhDr. Marta Franclová Ph.D.

Odborný garant:

PhDr. Renata Votavová


Užitečné odkazy (postupně přidáme):

Videozáznam setkání

O online setkávání na Metodickém portálu

Metodický portál RVP.CZ nabízí svým uživatelům tematická setkání v online prostředí. Mají formu webinářů, webových seminářů. Konají se (dle přání uživatelů) obvykle ve večerních hodinách.

Na setkání zveme zajímavé hosty. Uvítáme náměty na hosty a témata i od vás!

Pokud můžete doporučit zajímavou osobnost, která by se chtěla stát hlavní prezentující osobou našeho setkání, nebo máte přímo vy nějaké téma vhodné pro online vzdělávací webinář, neváhejte se ozvat na setkavani@rvp.cz nebo v diskuzním fóru.

Pohled byl zobrazen 1073x od 29 duben 2020 do 28 září 2022