Online setkání: APIV A – SPOLEČNÉ VZDĚLÁVÁNÍ A KLIMA/KULTURA ŠKOLY

od Metodický portál RVP.CZ, NPI ČR

Online setkání se konalo v úterý 22. 9. 2020.
 
Metodický portál RVP.CZ využívá prostředí Big Blue Button, které umožňuje online komunikaci mezi účastníky, audio a video prezentace, moderaci i záznam celé diskuze. 
Těšte se na zajímavá témata!

Úterý 22. 9. 2020, 14:00
APIV A – Společné vzdělávání a klima/kultura školy

Anotace setkání:

Kulturu školy spoluutváří pedagogická kultura jednotlivých učitelů. Webinář bude zaměřen na self-efficacy učitelů pro společné vzdělávání, tj. otázce, jak učitel hodnotí svoji profesní zdatnost pro výuku v heterogenní třídě ve společném vzdělávání. Seznámíme vás se sebehodnocením profesní zdatnosti u skupiny učitelů přírodovědných i jazykových předmětů, kteří vyučují na 1. i 2. stupni ZŠ a s jejich výhledy na možné změny. Předkládanou škálu pro sebeposouzení mohou učitelé použít pro sebereflexi ve své praxi.

Setkání je ZDARMA. 
Lektorka:

PhDr. Jiřina Novotná


Užitečné odkazy (postupně přidáme):

Záznam webináře

O online setkávání na Metodickém portálu

Metodický portál RVP.CZ nabízí svým uživatelům tematická setkání v online prostředí. Mají formu webinářů, webových seminářů. Konají se (dle přání uživatelů) obvykle ve večerních hodinách.

Na setkání zveme zajímavé hosty. Uvítáme náměty na hosty a témata i od vás!

Pokud můžete doporučit zajímavou osobnost, která by se chtěla stát hlavní prezentující osobou našeho setkání, nebo máte přímo vy nějaké téma vhodné pro online vzdělávací webinář, neváhejte se ozvat na setkavani@rvp.cz nebo v diskuzním fóru.

Pohled byl zobrazen 497x od 25 září 2020 do 28 září 2022