Online setkání: SYNDROM VYHOŘENÍ V PEDAGOGICKÉ PROFESI

od Metodický portál RVP.CZ, NPI ČR

Online setkání se konalo v úterý 3. 11. 2020.
 
Metodický portál RVP.CZ využívá prostředí Big Blue Button, které umožňuje online komunikaci mezi účastníky, audio a video prezentace, moderaci i záznam celé diskuze. 
Těšte se na zajímavá témata!

Úterý 3. 11. 2020, 16:00
APIV A – Syndrom vyhoření v pedagogické profesi

Webinář nabízí seznámení se specifiky syndromu vyhoření ve školském prostředí. Na příbězích konkrétních lidí nabízí vysvětlení toho, proč některé učitelky a učitelé vyhoří a jiní nikoliv za stejných pracovních podmínek. Lektor: PhDr. Mgr. Veronika Pavlas Martanová Ph.D.

 

Webinář nabízí seznámení se specifiky syndromu vyhoření ve školském prostředí. Na příbězích konkrétních lidí nabízí vysvětlení toho, proč některé učitelky a učitelé vyhoří a jiní nikoliv za stejných pracovních podmínek. Co dělají jinak? Jakou roli hraje v prevenci syndromu vyhoření vedení školy? Jak mohou pedagogové budovat své hranice, aby byli dobrými profesionály? Dozvíte se např. jakou roli hraje čas a zkušenost a jak nakládat s novými výzvami. Kde hledat pomoc, když se objeví počáteční příznaky a jak účinně pomáhat sobě i druhým.

Lektorka:

PhDr. Mgr. Veronika Pavlas Martanová Ph.D.


Užitečné odkazy (postupně doplníme):

Videozáznam webináře

O online setkávání na Metodickém portálu

Metodický portál RVP.CZ nabízí svým uživatelům tematická setkání v online prostředí. Mají formu webinářů, webových seminářů. Konají se (dle přání uživatelů) obvykle ve večerních hodinách.

Na setkání zveme zajímavé hosty. Uvítáme náměty na hosty a témata i od vás!

Pokud můžete doporučit zajímavou osobnost, která by se chtěla stát hlavní prezentující osobou našeho setkání, nebo máte přímo vy nějaké téma vhodné pro online vzdělávací webinář, neváhejte se ozvat na setkavani@rvp.cz nebo v diskuzním fóru.

Pohled byl zobrazen 851x od 4 listopad 2020 do 28 září 2022