Online setkání: PRÁCE S HETEROGENNÍ TŘÍDOU

od Metodický portál RVP.CZ, NPI ČR

Online setkání se konalo v úterý 10. 11. 2020.
 
Metodický portál RVP.CZ využívá prostředí Big Blue Button, které umožňuje online komunikaci mezi účastníky, audio a video prezentace, moderaci i záznam celé diskuze. 
Těšte se na zajímavá témata!

Úterý 10. 11. 2020, 13:00
APIV A – Práce s heterogenní třídou

Webinář seznámí zájemce s formami a postupy práce učitele s heterogenní třídou/skupinou žáků s důrazem na možnosti využití individuálních odlišností a aktuálních vývojových možností žáků pro vzájemnou spolupráci. Lektoři: PhDr. Renata Votavová a Mgr. Alice Kourkzi

Webinář se zaměří na prohloubení profesní kompetence pedagogických pracovníků v oblasti vzdělávání žáků v heterogenních třídách základní školy. Seznámí zájemce s formami a postupy práce učitele s heterogenní třídou/skupinou žáků s důrazem na možnosti využití individuálních odlišností a aktuálních vývojových možností žáků pro vzájemnou spolupráci. S důrazem na vytváření podmínek pro zvyšování dovedností jednotlivých žáků a zároveň podporu pozitivního klima heterogenní třídy.

Lektorky:

PhDr. Renata Votavová a Mgr. Alice Kourkzi


Užitečné odkazy (postupně doplníme):

Videozáznam

O online setkávání na Metodickém portálu

Metodický portál RVP.CZ nabízí svým uživatelům tematická setkání v online prostředí. Mají formu webinářů, webových seminářů. Konají se (dle přání uživatelů) obvykle ve večerních hodinách.

Na setkání zveme zajímavé hosty. Uvítáme náměty na hosty a témata i od vás!

Pokud můžete doporučit zajímavou osobnost, která by se chtěla stát hlavní prezentující osobou našeho setkání, nebo máte přímo vy nějaké téma vhodné pro online vzdělávací webinář, neváhejte se ozvat na setkavani@rvp.cz nebo v diskuzním fóru.

Pohled byl zobrazen 962x od 10 listopad 2020 do 28 září 2022