Online setkání: PÉČE O NADÁNÍ V BĚŽNÉ ŠKOLE

od Metodický portál RVP.CZ, NPI ČR

Online setkání se konalo v úterý 10. 11. 2020.
 
Metodický portál RVP.CZ využívá prostředí Big Blue Button, které umožňuje online komunikaci mezi účastníky, audio a video prezentace, moderaci i záznam celé diskuze. 
Těšte se na zajímavá témata!

Úterý 10. 11. 2020, 17:00
APIV A – Péče o nadání v běžné škole

Webinář bude věnován těmto tématům: význam péče o nadání, identifikace nadání, speciální vzdělávací potřeby nadaných dětí a žáků, formy práce s nadanými dětmi a žáky, nabídka subjektů, institucí a projektů podporujících nadání a nadané, kazuistiky a příklady inspirativní praxe. Lektor: PaedDr. Renée Grenarová, Ph.D. et Ph. D.

Webinář ke vzdělávacímu modulu Vzdělávání dětí, žáků nadaných je zaměřen na možnosti péče o nadání v běžné škole. Cílem webináře je obeznámit pedagogické pracovníky s jednotlivými oblastmi, které péče o nadání ve škole obnáší, představit možný systém podpory nadání ve vlastní škole. Pozornost bude věnována tématům: význam péče o nadání, identifikace nadání, speciální vzdělávací potřeby nadaných dětí a žáků, formy práce s nadanými dětmi a žáky, nabídka subjektů, institucí a projektů podporujících nadání a nadané, kazuistiky a příklady inspirativní praxe. Na základě získaných poznatků mohou pedagogičtí pracovníci ve své škole začít budovat systém péče o nadání.

Lektorka:

PaedDr. Renée Grenarová, Ph.D. et Ph. D.


Užitečné odkazy (postupně doplníme):

Videozáznam

O online setkávání na Metodickém portálu

Metodický portál RVP.CZ nabízí svým uživatelům tematická setkání v online prostředí. Mají formu webinářů, webových seminářů. Konají se (dle přání uživatelů) obvykle ve večerních hodinách.

Na setkání zveme zajímavé hosty. Uvítáme náměty na hosty a témata i od vás!

Pokud můžete doporučit zajímavou osobnost, která by se chtěla stát hlavní prezentující osobou našeho setkání, nebo máte přímo vy nějaké téma vhodné pro online vzdělávací webinář, neváhejte se ozvat na setkavani@rvp.cz nebo v diskuzním fóru.

Pohled byl zobrazen 535x od 11 listopad 2020 do 28 září 2022