Online setkání: APIV A – REALIZACE VZDĚLÁVÁNÍ DVOULETÝCH DĚTÍ

od Metodický portál RVP.CZ, NPI ČR

Online setkání se konalo v úterý 24. 11. 2020.
 
Metodický portál RVP.CZ využívá prostředí Big Blue Button, které umožňuje online komunikaci mezi účastníky, audio a video prezentace, moderaci i záznam celé diskuze. 
Těšte se na zajímavá témata!

Úterý 24. 11. 2020, 15:00
APIV A – Realizace vzdělávání dvouletých dětí

Jak vhodně připravit vzdělávací nabídku? Co by mělo být hlavním obsahem činností dvouletých dětí? Webinář zaměříme na pohyb a jemnou motoriku dvouletých dětí. Lektor: Mgr. Hana Splavcová

Jak vhodně připravit vzdělávací nabídku? Co by mělo být hlavním obsahem činností dvouletých dětí? Dnes se zaměříme na další důležité oblasti rozvoje dítěte, a to pohyb a jemnou motoriku. Webinář na téma Podmínky a realizace vzdělávání dvouletých dětí ze dne 11.11.2019 naleznete zde.

Lektorka:

Mgr. Hana Splavcová


Užitečné odkazy (postupně doplníme):

Videozáznam

O online setkávání na Metodickém portálu

Metodický portál RVP.CZ nabízí svým uživatelům tematická setkání v online prostředí. Mají formu webinářů, webových seminářů. Konají se (dle přání uživatelů) obvykle ve večerních hodinách.

Na setkání zveme zajímavé hosty. Uvítáme náměty na hosty a témata i od vás!

Pokud můžete doporučit zajímavou osobnost, která by se chtěla stát hlavní prezentující osobou našeho setkání, nebo máte přímo vy nějaké téma vhodné pro online vzdělávací webinář, neváhejte se ozvat na setkavani@rvp.cz nebo v diskuzním fóru.

Pohled byl zobrazen 497x od 25 listopad 2020 do 28 září 2022