Online setkání: PŘÍKLADY PRAXE VZDĚLÁVÁNÍ ŽÁKŮ S ODLIŠNÝMI KULTURNÍMI A JINÝMI ŽIVOTNÍMI PODMÍNKAMI

od Metodický portál RVP.CZ, NPI ČR

Online setkání se konalo v úterý 1. 12. 2020.
 
Metodický portál RVP.CZ využívá prostředí Big Blue Button, které umožňuje online komunikaci mezi účastníky, audio a video prezentace, moderaci i záznam celé diskuze. 
Těšte se na zajímavá témata!

Úterý 1. 12. 2020, 14:00
APIV A – Příklady praxe vzdělávání žáků s odlišnými kulturními a jinými životními podmínkami

Jak rozlišovat vzdělávací potřeby žáků v heterogenní třídě a jak je zohledňovat při přípravě a realizaci výuky? Lektor: Doc. PhDr. et PhDr. Martin Kaleja, Ph.D.

Představeny budou postupy, jak rozlišovat vzdělávací potřeby žáků v heterogenní třídě, jak je zohledňovat při přípravě a realizaci výuky. Budou prezentovány konkrétní výukové metody, které respektují odlišné potřeby žáků a využívají diferencovaný přístup v řízení učebních činností žáků.

Lektor:

Doc. PhDr. et PhDr. Martin Kaleja, Ph.D.


Užitečné odkazy (postupně doplníme):

Videozáznam setkání

Doplníme co nejdříve!

O online setkávání na Metodickém portálu

Metodický portál RVP.CZ nabízí svým uživatelům tematická setkání v online prostředí. Mají formu webinářů, webových seminářů. Konají se (dle přání uživatelů) obvykle ve večerních hodinách.

Na setkání zveme zajímavé hosty. Uvítáme náměty na hosty a témata i od vás!

Pokud můžete doporučit zajímavou osobnost, která by se chtěla stát hlavní prezentující osobou našeho setkání, nebo máte přímo vy nějaké téma vhodné pro online vzdělávací webinář, neváhejte se ozvat na setkavani@rvp.cz nebo v diskuzním fóru.

Pohled byl zobrazen 458x od 2 prosinec 2020 do 28 září 2022