Online setkání: POSTAVENÍ ASISTENTA PEDAGOGA VE ŠKOLSKÉM SYSTÉMU

od Metodický portál RVP.CZ, NPI ČR

Online setkání se konalo v úterý 8. 12. 2020.
 
Metodický portál RVP.CZ využívá prostředí Big Blue Button, které umožňuje online komunikaci mezi účastníky, audio a video prezentace, moderaci i záznam celé diskuze. 
Těšte se na zajímavá témata!

Úterý 8. 12. 2020, 12:00
APIV A – Postavení asistenta pedagoga ve školském systému

Kompetence asistenta pedagoga, komunikaci a spolupráci asistenta s dalšími aktéry výuky nebo roli asistenta pedagoga ve třídě u žáků se SVP pro vás shrnou PhDr. et Mgr. Alexandra Kiml a Mgr. Jana Vavřincová.

Webinář ujasní postavení asistenta pedagoga, vymezení pozice dle zákona, náplň práce a možnosti úvazku. Bude se věnovat kompetencím AP; komunikaci a spolupráci asistenta pedagoga s dalšími aktéry výuky, rodiči a zákonnými zástupci; vymezí roli asistenta pedagoga ve třídě u žáků se SVP.

Lektoři:

PhDr. et Mgr. Alexandra Kiml, Mgr. Jana Vavřincová


Užitečné odkazy (postupně doplníme):

Videozáznam setkání

Doplníme co nejdříve!

O online setkávání na Metodickém portálu

Metodický portál RVP.CZ nabízí svým uživatelům tematická setkání v online prostředí. Mají formu webinářů, webových seminářů. Konají se (dle přání uživatelů) obvykle ve večerních hodinách.

Na setkání zveme zajímavé hosty. Uvítáme náměty na hosty a témata i od vás!

Pokud můžete doporučit zajímavou osobnost, která by se chtěla stát hlavní prezentující osobou našeho setkání, nebo máte přímo vy nějaké téma vhodné pro online vzdělávací webinář, neváhejte se ozvat na setkavani@rvp.cz nebo v diskuzním fóru.

Pohled byl zobrazen 494x od 8 prosinec 2020 do 28 září 2022