Online setkání: KONVERZACE V AJ? ANO! KDY? NEJLÉPE OD 1. TŘÍDY!

od Metodický portál RVP.CZ, NPI ČR

Online setkání se konalo ve čtvrtek 15. 2. 2018.
 
Metodický portál RVP.CZ využívá prostředí Big Blue Button, které umožňuje online komunikaci mezi účastníky, audio a video prezentace, moderaci i záznam celé diskuze. 
Těšte se na zajímavá témata!

Čtvrtek 15. 2. 2018, 20:00
Konverzace v aj? Ano! Kdy? Nejlépe od 1. třídy!

První díl “konverzačního” webináře Mgr. Sylvie Dolákové jistě naváže na již proběhlá online setkání – zaměřená na pohádky, výslovnost nebo atraktivní rozšiřování slovní zásoby dětí předškolního a mladšího školního věku.

Anotace setkání:

Cílem školního vzdělávání v anglickém jazyce je vybavit žáka komunikačními kompetencemi tak, aby se domluvil v běžném kontaktu s ostatními anglicky mluvícími lidmi. Některým školám se to i podaří. Ale ruku na srdce, nezůstává to velká část škol svým žákům mnohdy dlužna?

Podíváme se na příčiny, které k tomu vedou, ale hlavně na možnosti, které učitelé mají – tedy praktické nápady, jak začít pracovat s prvky konverzace už v prvních lekcích angličtiny. Společně s aktivitami, představenými ve webináři, budou mít účastníci možnost získat předvedené aktivity v balíčku, který si budou moci stáhnout a vyrobit z nich zhlédnuté pomůcky.

Komu je setkání určeno:
Setkání je určeno učitelům angličtiny v mateřských a základních školách.
Setkání je ZDARMA.
Lektorka:

Mgr. Sylvie Doláková


Užitečné odkazy:

Videozáznam setkání

Ke stažení

Konverzace v aj - nejlépe od 1. třídy.pdf

prezentace

2,7MB | Čtvrtek, 15 únor 2018 | Detaily

O online setkávání na Metodickém portálu

Metodický portál RVP.CZ nabízí svým uživatelům tematická setkání v online prostředí. Mají formu webinářů, webových seminářů. Konají se (dle přání uživatelů) obvykle ve večerních hodinách.

Na setkání zveme zajímavé hosty. Uvítáme náměty na hosty a témata i od vás!

Pokud můžete doporučit zajímavou osobnost, která by se chtěla stát hlavní prezentující osobou našeho setkání, nebo máte přímo vy nějaké téma vhodné pro online vzdělávací webinář, neváhejte se ozvat na setkavani@rvp.cz nebo v diskuzním fóru.

Pohled byl zobrazen 1470x od 15 únor 2018 do 8 prosinec 2023