Online setkání: MAPY UČEBNÍHO POKROKU KLÍČOVÝCH KOMPETENCÍ VE VÝUCE ZŠ

od Metodický portál RVP.CZ, NPI ČR

Online setkání se konalo ve středu 6. 2. 2019.
 
Metodický portál RVP.CZ využívá prostředí Big Blue Button, které umožňuje online komunikaci mezi účastníky, audio a video prezentace, moderaci i záznam celé diskuze. 
Těšte se na zajímavá témata!

Středa 6. 2. 2019, 20:00
Mapy učebního pokroku klíčových kompetencí ve výuce ZŠ

Inovativní český vzdělávací koncept Škola Můj Projekt integruje vyučovací předměty do tematických celků, nabízí výuku v projektech a zcela přirozeně rozvíjí u žáků klíčové kompetence, které vyžaduje RVP ZV. Spoluzakladatelka konceptu Andrea Vedralová se s námi již podruhé podělí o inspiraci a výukové tipy.

Anotace setkání:

Webinář zodpoví otázky: Jak rozvíjet klíčové kompetence ve výuce? Co jsou to mapy učebního pokroku klíčových kompetencí? Jak učitelům a žákům pomáhají mapy učebního pokroku přímo ve výuce? Jak využívat mapy učebního pokroku v různých formách výuky?

Cíle setkání:

Představit pedagogům mapy učebního pokroku rozvoje klíčových kompetencí. Seznámit je se způsoby práce s mapami učebního pokroku v rámci koncepce Škola Můj Projekt i s jejich využitím v běžné školní praxi.

Komu je setkání určeno:
  • učitelům 1. stupně ZŠ a vedoucím pracovníkům, které zajímají trendy rozvoje školy
Setkání je ZDARMA.
Lektorka:

Mgr. Andrea Vedralová - School My Project www.skolamujprojekt.cz 


Užitečné odkazy (postupně doplníme):

Videozáznam setkání

Ke stažení

Mapy učebního pokroku klíčových kompetencí ve výuce ZŠ.pdf

prezentace

1.3MB | Wednesday, 06 February 2019 | Detaily

O online setkávání na Metodickém portálu

Metodický portál RVP.CZ nabízí svým uživatelům tematická setkání v online prostředí. Mají formu webinářů, webových seminářů. Konají se (dle přání uživatelů) obvykle ve večerních hodinách.

Na setkání zveme zajímavé hosty. Uvítáme náměty na hosty a témata i od vás!

Pokud můžete doporučit zajímavou osobnost, která by se chtěla stát hlavní prezentující osobou našeho setkání, nebo máte přímo vy nějaké téma vhodné pro online vzdělávací webinář, neváhejte se ozvat na setkavani@rvp.cz nebo v diskuzním fóru.

Pohled byl zobrazen 2180x od 6 February 2019 do 21 June 2024