Centre for Modern Education (CfME)

od Centre for Modern Education (CfME)

Představujeme vám Centrum pro moderní vzdělávání (CfME). Více informací naleznete na stránkách:

www.cfme.net

Logo

 

 

 

 

 

Kontakt

Centre for Modern Education (CZ), s.r.o.

Pobřežní 34; 186 00 Praha 8
tel.: +420 234 705 524
info@cfme.net
http://www.cfme.net

Jak se k nám dostanete:

Metro B "Florenc"
Metro B "Křižíkova"
Tram 8, 24 zastávka "Karlínské náměstí"

Adresa naší pobočky v Brně

Vlhká 25; 602 00 Brno
tel.: +420 537 001 037

Mapa

Co je Centrum for Modern Education (CfME)?

CfME (CZ), s.r.o. je e-learningová a vzdělávací společnost zabývající se rozvojem nových metod a efektivním využíváním technologií ve vzdělávání. Naším cílem je podpora rozvoje lidských zdrojů a lidského potenciálu - svou činností chceme přispět k rozšíření nabídky a ke zvýšení kvality a dostupnosti vzdělání. Pomáháme našim partnerům úspěšně realizovat jejich projekty.

Vždy se snažíme o kreativní využití technologií a metodicky propracovaný přístup. Nad svými projekty a kurzy přemýšlíme, snažíme se inspirovat a motivovat jejich účastníky. Na našich webových stránkách najdete informace o nás, našich zkušenostech i o tom, co Vám můžeme nabídnout.

Co nabízíme?

Pohádková škola - www.pohadkovaskola.cz

Pohádková škola je databáze cvičení a testů určených přímo do výuky. Vznikla ve spolupráci se školami a učiteli.  Je určena žákům 1. až 5. ročníku základních škol. Naleznete zde témata probíraná v jednotlivých ročnících v běžných vyučovacích hodinách, a to z těchto předmětů: Český jazyk, Matematika a Anglický jazyk.

Pohled v digifoliu ZDE

Finanční gramotnost

Finanční gramotnost
http://financnigramotnost.cfme.net

Speciálně připravená výuka pro finanční gramotnost rozdělená do deseti specificky zaměřených lekcí z reálného života. Lekce s propracovanými pracovními listy si kladou za cíl pomoci starším žákům na základních školách a mladším žákům na středních školách zorientovat se v základech finanční gramotnosti.

Pohled v digifoliu ZDE

Škola za školou

Škola za školou - www.skolazaskolou.cz

Ve Škole za školou naleznete přes 60.000 samostatných a jedinečných cvičení, rozdělených tak, aby pokryly látku zhruba 600 "zpracovaných" učebnic. K většině učebnic používaných na našem trhu tedy naleznete doplňující interaktivní cvičení pouze ve Škole za školou. Jak tato cvičení vypadají a jak fungují, si můžete vyzkoušet v Ukázkách z obsahu.

Pohled v digifoliu ZDE 

Krajina za školou

Několikrát oceněný projekt mapující vývoj a historii krajiny v Evropě s názvem Krajina za školou umožní Vaší škole realizaci mezipředmětové výuky. Skrze školní projekty budete budovat vztah žáků ke svému regionu.

Pohled byl zobrazen 1202x od 30 květen 2014 do 1 červen 2023