Archiv pohledů

Výtvarná soutěž pro děti MŠ a 1. stupně ZŠ: Pohádkové čarování s KuliFerdou Nakladatelství Dr. Josef Raabe (Stanislava Andršová)
Tři důvody, proč se zapojit do výtvarné soutěže pro školáky a předškoláky Nakladatelství Dr. Josef Raabe (Stanislava Andršová)
Výtvarná soutěž Pohádkové čarování s Kuliferdou bude již brzy znát svého vítěze! Nakladatelství Dr. Josef Raabe (Stanislava Andršová)
Zeptali jsme se Marie a Marka Nakladatelství Dr. Josef Raabe (Stanislava Andršová)
1. ročník Pohádkového čarování s Kuliferdou končí, ale... Nakladatelství Dr. Josef Raabe (Stanislava Andršová)
Druhý ročník Pohádkového čarování s KuliFerdou klepe na dveře Nakladatelství Dr. Josef Raabe (Stanislava Andršová)
Online setkání: PROCES DOMESTIKACE ŽIVOČIŠNÝCH DRUHŮ OD PALEOLITU DO SOUČASNOSTI ANEB KDE SE VZALA DOMÁCÍ ZVÍŘATA? Metodický portál RVP.CZ, NÚV (Pavlína Hublová)
TZ:Stěžejním tématem třetího roku projektu Školka hrou bude komunikace MŠMT: konference, semináře, informace (Pavlína Hublová)
Společenskovědní vzdělávání Výchova k občanství/Občanský a společenskovědní základ (Alena Hesová)
ASOCIACE UČITELŮ OBČANSKÉ VÝCHOVY A ZÁKLADŮ SPOLEČENSKÝCH VĚD Výchova k občanství/Občanský a společenskovědní základ (Alena Hesová)
Online setkání: MĚKČENÍ (ROZLIŠOVÁNÍ SLABIK DI, TI, NI – DY, TY, NY), ROZLIŠOVÁNÍ KRÁTKÝCH A DLOUHÝCH SAMOHLÁSEK Metodický portál RVP.CZ, NÚV (Pavlína Hublová)
Zabezpečení výuky žáků se speciálními vzdělávacími potřebami Průvodce upraveným RVP ZV (Tomáš Pavlas)
Hledáme nové kolegy/ně do týmu Petra Řezáčová
TZ: Učitelé mají největší zájem o digitální materiály pro předškolní vzdělávání MŠMT: konference, semináře, informace (Pavlína Hublová)
Zabezpečení výuky žáků mimořádně nadaných Průvodce upraveným RVP ZV (Tomáš Pavlas)
Charakteristika školy Průvodce upraveným RVP ZV (Tomáš Pavlas)
Zaměření školy Průvodce upraveným RVP ZV (Tomáš Pavlas)
TZ: Děti zapojené do projektu Školka hrou se za rok zlepšily především v jazykových a komunikačních dovednostech, tvrdí jejich rodiče MŠMT: konference, semináře, informace (Pavlína Hublová)
TZ: Do aktivit vzdělávací organizace EDUkační LABoratoř se v průběhu školního roku zapojilo na 65 tisíc žáků a studentů MŠMT: konference, semináře, informace (Pavlína Hublová)
Uživatelský profil Martin Satrapa